ATELIÉR

Máte foťák či kameru, ale chýba vám štúdio? Radi vás privítame v plne vybavenom, klimatizovanom ateliéri, kde nájdete profi svetlá, zábleskové svetlá, filtre, softboxy, rôzne foto-pozadia aj 6 x 6 metrový green screen.

  • 60m2
  • 6x6m greenscreen
  • profi foto - video osvetlenie

VIRTUÁLNE ŠTÚDIO

Livestream z virtuálnych štúdií SHdesign upravených podľa Vašich predstáv zaručí audiovizuálny zážitok pre Vašich klientov a obchodných partnerov na svetovej úrovni.

LIVESTREAM

Profesionálny viackamerový živý prenos (až do 8 kamier). Streamovanie Vášho obsahu na online kanály, na bežné platformy, ako je Youtube, Facebook, či Instagram, verejne, ale aj súkromne pre Vaše interné účely, pričom viete využiť vkladanie reklám, obrázkov, replay system, či certifikovaného potápača pre livestream spod hladiny.

LETECKÉ ZÁBERY

Letecké zábery z quadrokoptéry kamerované licencovaným pilotom dotvoria Vaše video nádherným priestorovým videním, dodajú veľkolepý efekt, či umožnia odstreamovať obsah do online priestoru z úplne inej perspektívy.

KAMEROVÝ ŽERIAV

Rameno kamerového žeriavu so zdvihom až do výšky 10 metrov, rozkladateľný na rôzne dĺžky a so 720° posunom po vertikálnej aj horizontálnej osi vytvorí úžasný priestorový pohľad vo Vašom videu.

_

VIDEOPRODUKCIA

SHdesign poskytuje komplexné video – foto služby od roku 2010. Snažíme sa uspokojiť požiadavky ako súkromných osôb, tak i rôznych organizácií a veľkých spoločností. Okrem dokonalého obrazu a zvuku umožňuje technické vybavenie nášho štúdia aj kompletnú digitálnu postprodukciu v počítačovej strižni.