O NÁS

Spoločnosť Shdesign s.r.o. sa venuje profesionálnej videoprodukcii už viac ako 10 rokov. Zo začiatku to boli prevažne súkromné akcie, avšak zaujímavá tvorba oslovila zahraničné spoločnosti a tak si rozšírila svoje obzory aj v priemyselnej zóne.

Mladý a dravý kolektív v snahe stále sa zdokonalovať priniesol nový fresh postprodukčný strih, čo viedlo k cestovaniu do mnohým zahraničných destinácii za prácou, ako je Francúzsko, Taliansko, Poľsko, Holandsko, Chorvátsko, Maďarsko, Malta, USA, či iné. Vďaka týmto skúsenostiam sme sa naučili novým trendom a začali šíriť osvetu aj na Slovensku.

V súčasnosti sa venujeme v drvivej väčšine firemný videám a živým prenosom, avšak kreativita nás neopustila, a preto v našich referenciách nájdete aj mnoho ďalších projektov.

VITAJTE V NOVEJ ÉRE. VITAJTE V ÉRE VIDEA. MY SME SHDESIGN A POSTARÁME SA O TO, ABY STE PATRILI MEDZI OSTATNÝCH SPOKOJNÝCH KLIENTOV.

LUKÁŠ

CEO, Režisér, Kameraman, Osvetlovač

Lukáš sa tvorbe videí venoval už od začiatku strednej školy. Na prvé kamery si zarobil z rozličných brigád, čo ho viedlo k cieľu, že by sa chcel živiť tvorbou videí. Pracoval na sebe dennodenne, využíval každú príležitosť k zdokonalovaniu techniky, či postprodukcie. Vyškolil a certifikoval sa v niekoľkých oblastiach filmografie, vedie úspešne firmu už 10 rokov a je Alfa a Omega SHdesign.

JAKUB

Kameraman, Strihač, Scénograf

Jakub sa dostal k filmografii úplne náhodou. Lukáš ho zobral pod svoje krídla a naučil ho všetko, čo za roky skúseností sám nabral. Dnes už je Jakub neoddeliteľnou súčasťou firmy SHdesign, pretože pre ňu žije nielen mysľou, ale i srdcom. Prináša do firmy svieži vibe a pozitívnu energiu, pretože tá je podľa neho zárukou úspešného biznisu.

TOMÁŠ

Hlavný strihač, Grafika, Zvukový máster

Tomáš sa k firme Shdesign pridal krátko po Jakubovi ako profesionálny strihač. Jeho precízna technika a znalosti nielen v programoch značky Adobe umožnili rozbeh kvalitných grafických úpravách nielen vo firemných videách. Vďaka Tomášovi sa firme Shdesign začalo ešte viac dariť, pretože svoju robotu odviedol zakaždým veľmi rýchlo a veľmi kvalitne.

Marek

Kameraman, Steadycam operátor, Kamerový žeriav operátor, Licencovane lietanie s dronom

Marek je najmladšou súčasťou firmy Shdesign, ale nie svojimi skúsenosťami. Priniesol veľké množstvo znalostí, ktoré aj naďalej zdokonaľuje. Každý ho vníma ako neodmysliteľnú súčasť firmy, pretože našiel záľubu v učení sa nových vecí a svojim progresívnym myslením zabezpečuje neustály progres firmy.